Üye Ol

Giriş Yap

Forget Password

Şifreniizi mi unuttunuz? Lütfen mail adresinizi giriniz. Mail adresinize gönderilecek linki tıklayarak yeni bir şifre oluşturun.

Lütfen bir kullanıcı adı belirtin.

Lütfen E-mail belirtin.

Konu başlığnı anlaşılır ve başka kullanıcıların da deneyimlerini paylaşabilecekleri şekilde belirtin.

Lütfen konuya uygun bir kategori seçin.

Uygun etiketleri girin.soru, anket.

Detayları ayrıntılı olarak belirtin.

Video türünü buradan seçin.

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

Kodu girin Okunmuyorsa yenilemek için üzerine tıklayın.

Renkli Mutfak Bataryaları Kullanan Var Mı ?

Selam,

mutfağıma görsel olarak beyaz batarya daha şık olacağını düşünerek koyuldum işin içine.

Ufak bi araştırma yaptığımda bir çok markada olduğunu gördüm.Hepsi ciflenmemesini, bastırarak temizlenmemesini öneriyor. Yani  türk kadınlarına pek hitap etmiyor 🙂 O zaman bununla birlikte deterjan önerisinde bulunsunlar yada daha farklı malzemeler kullansınlar.Ön yargılı olmak istemiyorum. O yüzden kullanan arkadaşlar var ise paylaşabilir mi? Zamanla aşınma, çizilme yada farkılı bir durumla karşılaşan va mı?

*** en önemlisi kullandığı markadan memnun olan. çünkü çok beğeniyorum:(

Paylaş

1 Deneyim Ekle

  1. Merhaba,
    bende kırmızı eviye batarası kullanıyorum. Çok memnunum görsel olarak uyumu ve en önemlisi su lekesi gözükmüyor olması. üstünde leke izi kalmaması  açıdan pek ciflemeye de gerek kalmıyor.Siz Akdeniz tarafında oturuyorsanız sularda tuzluluk oranının fazla olmasından olabilir.Biz yazlığı aldığımızda bütün bataryaları değiştirip tatilimiz bittikten camı pencereyi kapattım ist. döndük.Bir daha ki yaz gittiğimizde bataryaların üstü kaparmış birazda dökülmüştü.Aldığımız markada sektöründe önde olan firmalardan birisiydi  müşteri hizmetlerini aradığımızda ilk sorusu  NEREDE İKAMETGAH ediyorsunuz oldu:) çok bilindik bi durummuş esasında.
    Akdenizde tuzluluk oranı yoğun olduğundan camlardan,kapılardan nemle birlikte tuz, toz içeriye girip krom ürünlerde kabarma yapıyormuş.uzun süre kullanmadığımız durumlarda bataryaların üstünü bezle, örtüyle sarıp öyle bırakmalıymışız.

    • 0
Cevap yaz

Cevap yaz

Kodu girin Okunmuyorsa yenilemek için üzerine tıklayın.